Strona główna » Wiedza » Sprawy samorządowe » Premier Szydło: wdrażanie reformy oświaty jest realizowane na wysokim poziomie

Premier Szydło: wdrażanie reformy oświaty jest realizowane na wysokim poziomie

27.01.17

Minister Anna Zalewska wzięła udział we wspólnej konferencji z premier Beatą Szydło. W trakcie wystąpienia podkreślono, że przygotowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej reforma systemu oświaty jest dobrze zorganizowana.  

articleImage: Premier Szydło: wdrażanie reformy oświaty jest realizowane na wysokim poziomie Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

– Realizowana reforma edukacji jest dobra, potrzebna, przyjazna dzieciom, dbająca o nauczycieli i realizująca oczekiwania rodziców – mówiła premier Beata Szydło.

Prezes Rady Ministrów zapewniła, że proces przygotowania i wdrażania reformy oświaty jest realizowany na wysokim poziomie i spełnia przede wszystkim oczekiwania rodziców. Z kolei nauczyciele i samorządy mogą liczyć na pełne wsparcie.

– Przy wprowadzaniu zmian jesteśmy blisko każdego samorządu. Do dyspozycji lokalnych władz są kuratorzy oświaty i wojewodowie, którzy za zadanie mają wspierać proces organizowania oświaty zgodnie z nowym ustrojem szkolnym – powiedziała szefowa MEN i dodała, że wszystkie decyzje będą podjęte do 31 marca 2017 r.

Źródło: www.men.gov.pl

Magdalena Sowula 27.01.17
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter

Newsletter wyborczy

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE